Michael

Michael Radomski jest rodowitym anglikiem i profesjonalnym muzykiem- nauczycielem, kompozytorem. Ukończył szkołę ‚Cardinal Vaughan Memorial School’ w Londynie (na kierunku puzon i pianino). Po tej szkole samodzielnie nauczył się grać na gitarze, na basie oraz sam dokształcał się w śpiewie. Potrafi on śpiewać i zagrać na wszystkich tych instrumentach na profesjonalnym poziomie. Szkolił się także w nagrywaniu i akustyce. Nagrał juz 5 albumów muzycznych i 12 płyt edukacyjnych.

Przez ostatnie 5 lat zawodowo nacodzień zajmował się nagrywaniem utworów muzycznych, ćwiczeń i bajek dla dzieci w języku angielskim dla szkoły językowej CLAN. Tworzył projekty o tytułach ‚Teddy Eddie’ oraz ‚Talk It Over’, gdzie nagrywał utwory w najrozmaitszych stylach muzycznych- jazz, funk, pop, rock, elektronika i naśladował ponad 120 różnych głosów za pomocą mieszanki naturalnej i cyfrowej modulacji własnego głosu. Naśladował postaci z bajek, zwierzęta, i ludzi w różnym wieku i różnej płci.

Michael był też nauczycielem muzyki przez 3 lata, ucząc gry na gitarze w rożnych stylach. Nauczał także gry na basie i perkusji integrując również jego umiejętności w nagrywaniu do tworzenia własnego programu nauczania gry na tych instrumentach.

Przed założeniem zespołu Inowacja, Michael udzielał się przez wiele lat w zespole muzycznym Szafir www.zespol-szafir.com.pl oraz w zespole Czerwone Róże – www.czerwoneroze.eu.com  

W ostatnich latach Michael wziął udział w programie telewizyjnym Gwiazdy Rocka (druga edycja) i dostał się do finału.  Zmotywował go udział w programie do tego stopnia że nagrał całą płytą autorskiej muzyki oraz teledysk.